Як це працює?

How It Works (English)

Comment ça marche? (French)

Wie es funktioniert (German)

Come funziona? (Italian)

Como funciona? (Portuguese)

¿Cómo funciona? (Spanish)

Як це працює? (Ukrainian)

Мікро роботи і фріланс послуги від $3 до $200. Безпечна, інноваційна і зручна платформа для купівлі та продажу онлайн-послуг. Ласкаво просимо на сайт мікро робіт. Зареєструйтеся, щоб зробити гроші онлайн або знайдіть фрілансера, який швидко виконає роботу для вас.

Покупці

Якщо вам потрібен дизайн логотипу для вашого нового блогу, недорогий якісний переклад або створення статті на будь-якій мові, відео, яке допоможе розповісти про вашу компанію потенційним клієнтам, ви перебуваєте в правильному місці. Якщо ви не знаєте, як це зробити самостійно, або у вас просто немає часу, фрілансери Zeerk до ваших послуг.
1. Знайдіть роботу або сервіс які вам потрібні

1. Знайдіть роботу або сервіс які вам потрібні

Порівняйте ціни, час доставки та рекомендації спільноти для того, щоб знайти продавця, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Якщо у вас є конкретне питання, просто надішліть йому запит.
2. Опишіть ваше завдання в повідомленні продавцеві

2. Опишіть ваше завдання в повідомленні продавцеві

Будьте якомога більше докладні, щоб продавець зміг надати вам якісне обслуговування. Ваш платіж буде в безпеці, поки ви не переконаєтеся, що робота повністю зроблена.
3. Керуйте угодою

3. Керуйте угодою

Здійснюйте обмін файлами і зворотний зв'язок з продавцем через вбудовану систему спілкування Conversation &Transaction Messages. Продавець доставить роботу протягом означеного часу.
4. Підтвердіть на сайті, що робота завершена

4. Підтвердіть на сайті, що робота завершена

Після того, як ви залишилися задоволені обслуговуванням, потрібно відзначити на сайті, що робота завершена, і ми подбаємо, щоб продавець отримав гроші. Будь ласка, залиште позитивний відгук продавцю.

Продавці

Може бути ви фахівець Інтернет-маркетингу або веб-дизайнер, програміст, музикант, письменник, перекладач, копірайтер, майстер SEO, рекламодавець, бізнес-гуру, відео або аудіо інженер, ви можете зробити будь-яку роботу онлайн, за яку люди захочуть вам заплатити, продайте це на Zeerk.com. Розміщення ваших робіт абсолютно безкоштовно, ви можете розмістити необмежену кількість робіт. Опублікуйте ваш сервіс, роботу, проект, встановіть справедливу ціну і якщо зробите роботу якісно, ​покупці залишать позитивні відгуки, які, в свою чергу привернуть ще більше нових продажів.
1. Опублікуйте оголошення про роботу або послугу

1. Опублікуйте оголошення про роботу або послугу

Надайте пропозиції послуг (робіт) відповідно до ваших навичок. Будьте якомога більш конкретним, щоб ваші клієнти точно знали за що вони платять.
2. Зв'язуйтеся оперативно

2. Зв'язуйтеся оперативно

Відповідайте на запити клієнтів, а також на пропозиції, бажано якомога швидше. Гарний зв'язок є необхідною умовою для успішної співпраці.
3. Зробіть свою роботу

3. Зробіть свою роботу

Після того як ви отримали замовлення і зробили роботу, просто підтвердіть закінчення роботи на сайті.
4. Створіть свою репутацію

4. Створіть свою репутацію

Намагайтеся надати найкращий сервіс, незалежно від вартості роботи. Задоволені клієнти будуть рекомендувати вас своїм друзям.
5. Виведення коштів

5. Виведення коштів

Щоденні платежі: Якщо ви як Продавець, повністю зробили роботу і Покупець зазначив на сайті, що робота завершена, гроші з'являться на вашому балансі Zeerk і можна буде зробити у вашому акаунті запит на переклад ваших грошей з балансу Zeerk на вашу адресу PayPal або банківський рахунок PrivatBank. Zeerk підтримує щоденний запит на зняття грошей для затверджених робіт. Це означає що періоду очікування для ваших платежів немає. Після того, як продавець схвалил вашу роботу, ви натискаєте на "Withdraw" і ви побачите повідомлення про оплату в вашому рахунку в той же день.
Для того, щоб отримати виплату, ви повинні мати мінімальний баланс $4.
Для отримання грошей, ви повинні надати заявку: My Account -> Payments -> Withdraw Money -> Withdraw
або скопіювати і вставити посилання в адресний рядок інтернет-браузера: https://zeerk.com/my-account/payments/?pg=withdraw

Send this to a friend