Фріланс онлайн, Мікро Роботи та Аутсорсингові Послуги

Zeerk є сайтом, де продаються мікро роботи і пропонуються послуги фрілансерів, що спеціалізуються в різних областях. Ціна цих послуг і робіт може варіюватися від $ 4 до $ 200 за одне завдання в залежності від складності.

Загальні категорії пропонованих робіт на Zeerk включають: Бізнес, Графіка і Дизайн, Стиль Життя, Музика та Аудіо, Маркетинг і SEO, Програмування, Відео та Анімація, Копірайтинг та Переклади. В рамках цих загальних категорій, багато робіт регулярно публікуються на Zeerk, і ви теж можете уявити свою майстерність.

Перший крок, щоб почати працювати з сайтом, потрібно зареєструватися і створити свій обліковий запис, після чого вам буде запропоновано вибрати категорії і ви можете розмістити своє оголошення на сайті про те, які послуги ви можете запропонувати і за якою ціною. Варто встановити розумну і справедливу ціну за ваші послуги, які дійсно відповідають цьому.

Все, що вам потрібно, це опублікувати свої роботи і чекати покупців, які можуть зв’язатися з вами перш, ніж ви почнете роботу. Якщо ви добре зробите свою роботу, покупець не тільки заплатить вам, а й поставить оцінку. Гарний зворотний зв’язок, як рекомендація від вашого попереднього роботодавця, звичайно збільшує ваші шанси, щоб вашу роботу знову обрали.

Метод роботи на Zeerk дуже простий. Кожен може продавати свої роботи і послуги на сайті Zeerk безкоштовно, в той час як покупці, зацікавлені у залученні будь-якого працівника в першу чергу дивляться весь список завдань і шукають фрілансера, який відповідає їх критеріям. Потім покупець буде безкоштовно реєструвати аккаунт на Zeerk і може або відразу купити роботу або зв’язатися з продавцем через систему повідомлень на сайті. Після того як робота куплена, надсилається підтвердження, і продавець починає роботу.

Коли робота завершена і продавець доставить роботу покупцеві, надсилається підтвердження. Якщо робота буде прийнята, плата виплачується на рахунок продавця у вигляді віртуальної готівки.

Продавець може зробити заявку на переведення своїх грошей зі свого балансу на сайті Zeerk на свій аккаунт Paypal, Privat24.

Кожен користувач сайту має профіль і особистий рахунок. У цьому профілі користувач може в будь-який момент додати свої нові роботи, послуги і редагувати існуючі. Існує також панель управління продажами в профілі кожного користувача, де показані активні, закриті або виконані роботи. Також його профіль показує всі фінансові операції, здійснені роботи, існуючий баланс, історії платежів. Крім того, можна легко спілкуватися з різними покупцями і продавцями, залишати особисті повідомлення.

Якщо ви хочете опублікувати багато робіт, будь ласка врахуйте, що Zeerk не дозволяє дублювання або варіанти описів однієї і тієї ж по суті роботи або фріланс сервісу. Намагайтеся публікувати свою роботу або фріланс сервіс в унікальній манері.

Zeerk є ідеальною платформою для продажу своїх навичок, і чим краще ви працюєте, тим вище ваша репутація, і тим більше ви привернете нових покупців для своїх робіт. Чого ж ви чекаєте, починайте 🙂 , нехай світ дізнається про ваші роботи, і люди зможуть знайти те, що вони хочуть. Ваші покупці будуть отримувати якісні послуги за доступними цінами, а ви заробите хороші гроші, наприклад, прямо з вашого будинку.

Freelance Online, Micro Jobs and Outsourcing Services (English)

Freelance en ligne, Micro emplois et des services d’externalisation (French)

Online freelancen, Mikrojobs und ausgelagerte Dienste (German)

Servizi Freelance Online, Micro Lavori e Appalti (Italian)

Freelance online, Pequenos Projetos e Serviços de Outsourcing (Portuguese)

Freelance en línea, micro trabajos y servicios de subcontratación (Spanish)

Фріланс онлайн, Мікро Роботи та Аутсорсингові Послуги (Ukrainian)

Send this to a friend